!) знайти периметр і площу прямокутника одна зі сторін якого дорівнює 12 см а інша у 3 рази менша

2) знайти обєм і площу поверхні куба з ребром 4 дм. Будь-ласка з формулами

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Светлана.

1) Р= а+b+а+b
S= ab
Р=4+12+12+4=32 см
S= 4×12= 48 см²

Отвечает Станько Макс.

1) Інша сторона: 12/3= 4 (см).

P(периметр прямокутника)= (a+ b)* 2, де a і b - сторони.
P= (12+ 4)* 2= 32 (см).

S(площа прямокутника)= a* b= 12* 4= 48 (см²).

2) В куба 6 однакових граней, всі грані є квадратами.
S(однієї грані)= a².
S(куба)= 6a², де a - ребро.
S= 96 (дм²).

V(об'єм куба)= a³= 64 (дм³).