Кітап сөресінің бірінші қатарында 32 кітап тұр, бұл екінші қатардағы кітаптардан 8-ге кем, ал

үшінші қатардағы кітаптар саны екіншідегіден 5-ке артық. Үш қатарда барлығы қанша кітап бар?

Ответы на вопрос

Отвечает Муравьёв Константин.
1)32-8=24
2)24+5=29
3)32+24+29=85
Барлыгы-85-китап-бар