Через міст проїхало 40 легкових автомобілів і велосипедів. Усього мостом проїхало 100 коліс.

Скільки автомобілів і скільки велосипедів проїхало мостом?

Ответы на вопрос

Отвечает Самохвалов Макс.
Х - автомобили
у - велосипеды

 \left \{ {{x+y=40} \atop {4x+2y=100}} \right. \\  \\  \left \{ {{x=40-y} \atop {4(40-y)+2y=100}} \right.  \\  \\ 160 - 4y+2y=100 \\  \\ -2y=-60 \\  \\ y=30 \\  \\ x=40-30=10

10 автомобилей и 30 велосипедов
Отвечает Горбачёв Максим.
10 автомобілів і 30 велосипедів