Периметр квадрата 16 см. Побудуй прямокутник ширина якоо у двічі менша за сторону квадрата, а

довжина на 6 см більша,ніж ширина . Обчисли площу цьоо прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Лапшин Александр.
1) 16 : 2 = 8(см) - ширина
2) 8 + 6 = 14(см) - длина
3) 8*14 = 112 (см2) - площадь