Довжина ребра куба 1 метр. Цей куб розрізали на кубики, довжина ребра кожного з них дорівнює 2 мм.

Потім їх розклали в один ряд. Знайти довжину цього ряду

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Полина.

S=1 000*1 000*1 000=1 000 000 000 - площадь большого куба
s=1*1=1 - площадь маленького куба
1 000 000/1=1 000 000 000- количество кубиков
1 000 000*1=1 000 000 000 мм= 1 000 километр