мотоцикліст їхав 5 год з однаковою швидк.істю.До обіду він проїхав140км.після 110км.Скільки годин

проїхав мотоцикліст до обіду

Ответы на вопрос

Отвечает Зубарев Илья.
1) 140 + 110 = 250 (км) всего проiхав за 5 годин
2) 250 : 5 = 50 (км/ч) - швидкiсть мотоциклiста
3) 140 : 50 = 2,8 (годин)
Ответ: 2,8 годин проiхав мотоциклiст до обiду.