У кошику 8 груш що становить 1,3 частину фруктів у кошику Ск сього фрутів у кошику? як скласти

скорочений запис?

Ответы на вопрос

Отвечает Воронин Валера.

Всего фруктов 24. Так как 8*3=24. Умножаем потому, что действует пропорция :
8 = 1:3
X = 1
X = (8*1):(1:3) = 8*3 = 24