Ширина прямокутного паралелепiпеда дорiвнюе 5,4 см , що дорiвнюе 9/25 його довжини , а висота

становить 32 вiдсотки довжини . Очислiть обьем.

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Мария.

Найдем длину параллелепипеда:
5,4 см=9/25
х см=1
х=5,4*25:9=15
Высота равна: 0,32*15=4,8 см
V=a*b*c=5,4*15*4,8=388,8 см²