А мен 5 сан косындысы,мундагы а=60.;64.;9; а мен =65;69;14;5санынын айырмасы,мундагы а


Ответы на вопрос

Отвечает Прохорова Алина.

1. 65+5=65
64+5=69
9+5=14
2. 65-5=60
69-5=64
14-5=9