5 м довжина 5 м ширина кімнати, 5 м довжина 3 м ширина кухні, 2 м довжина 2 м ширина коридору.



Ответы на вопрос

Отвечает Замятина Алена.
5*5=25
5*3=15
2*2=4
25+15+4=44