Турист мав подолати відстань 180 км автобусом він проїхав 7/9 цієї відстані,а решту шляху пройшов

пішки,рухаючись зі швидкістю 5 км/год.скільки часу турист ішов пішки

Ответы на вопрос

Отвечает Таловский Дима.

180:9×7=140(км)
180-140=40(км)
40:5=8(год)

Отвечает Захаров Егор.

1)180:9×7=140 (км)-7/9
2)180-40=40 (км)-осталось
3)40:5=8 (ч)
Ответ: 8 год.