Білому ведмедю в зоопарку щоденно дають 5 кілограм риби і 4 кг м'яса. 8 кг він уже з'їв. Скільки

кілограмів риби та м'яса залишилося з'їсти ведмідю.

Ответы на вопрос

Отвечает Кун Ваня.
5+4=9 (кг) повинен з'їсти ведмідь
9-8=1 (кг) залишилося з'їсти ведмідю