Маса ягняти 11 кг. Мяса вівці на 21 кг більша. А маса барана на 23 кг більша, ніж вівці. Яка маса

барана? Напишіть скорочений запис дякую

Ответы на вопрос

Отвечает Добронравов Дмитрий.
Маса ягняти-11кг
Маса вівці-?,на 21кг більша,ніж маса ягняти
Маса барана-?,на 23кг більша,ніж маса вівці
11+21=32(кг)-маса вівці
32+23=55(кг)
маса барана 55кг