Перевірити, чи належить точка прямій А(5;7) прямій 2х+3у-31=0. Помогите , срочно нада.


Ответы на вопрос

Отвечает Майер Аня.
2х+3у-31=о А(5;7) подставляем 2*5+3*7-31=10+21-31=0 Все верно