Көп қабатты үйдегі пəтерлерлің есіктеріннің сыртындағы пəтер нөмірін көрсететін сан металл

цифралардан құрастырылады.Егер осы үйде 120 пəтер болса,барлық пəтерлер нөмірін көрсететін сандар неше металл цифралардан құрастырылады?

Ответы на вопрос

Отвечает Емшанова Алёна.

120+120=240
240+120=370
370-240=130 металл
я по русском разговариваю но ты что написала не понятно