У трьох ящиках 21 кг.яблук .У першому ящнку в 1 5/7 раза більше яблук,ніж у другому .Маса яблук

третього ящика становить 2/7 маси яблук другого ящика. Скільки кілограмів яблук у кожному ящику

Ответы на вопрос

Отвечает Токарь Владимир.
Х - к-сть яблук у другому ящику, тоді 2/7х - у третьому, 1ціла 5/7х - у першому
1ціла 5/7 х + 2/7 х +х =21    3х=21    х= 7
2/7 * 7= 2      1 ціла 5/7 =12/7    12/7*7=12