У 6 однакових банках вміщуеться 18 л соку.Місткість сулії на 5 л більша від місткості банки.Скільки

літрів соку вмістиця у 8 таких суліях?

Ответы на вопрос

Отвечает Чеснокова Ирина.

18/6=3л- в одной банке

3+5=8л- в сулii

8*8=64л- в 8 сулiях

 

 

 

 

Отвечает Уракчиева Алина.
1)18:6=3л-в одной банке 2)3+5=8-в сулii 3)8*8=64-в 8 сулiях