Біля школи учні посадили 400 дерев : 125 берізок , дубків - на 48 більше , а решту -

каштани.Скільки посадили каштанів?

Ответы на вопрос

Отвечает Рудь Вова.
125+48=173 дубки
125+173=298 беріз і дубків
400-298=102 каштани