заводу були потрібні робітники-25 токарів і 12слюсарів.Першого дня після оголошення прийняли на

роботу 15 робітників .Скільки робітників ще треба прийняти?

Ответы на вопрос

Отвечает Хоцин Стас.

1) 25+12=37 робітників потрібні заводу

2) 37-15=22 робітника ще треба прийняти заводу

відповідь: 22 робітника

Отвечает Гаврилова Александра.

1)25+12=37 робiтникiв разом

2)37-15=22 робiтника ще треба прийняти