У саду розквiло" а" дерев:60 слив,груш у 2 рази менше,а решта яблунi.Скiльки яблунь розквiтло


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Назын.
Яблонь а-60-60:2=а-60-30=а-90