Двоє робітників заробили 14400грн. Перший робітник працював 5 тижнів,а другий- 3 тижня. Скільки

грошей заробив кожний робітник,якщо щотижнева оплата праці була однакову? Подану задачу перетвори на задачу на знаходження четвертого пропорційного. Як ця зміна вплине на розвязання отриманоі задачі?

Ответы на вопрос

Отвечает Стрельчук Сергей.
1) 5 + 3 = 8 ( дней ) всего работали
2)14400: 8 = 2080 (деталей) выработка в день
3) 5 * 2080 = 10400 (деталей) выработал первый рабочий 
4) 3 * 2080 = 6240 ( деталей) выработал другой
Ответ: 6240 деталей зароботает каждый работник

Я плохо знаю украинский прости если не правильно перевел