Пліт пропливає вздовж пляжу завдовжки 840 м за 55 хв і за 20 хв пропливає повз мене Довжина плоту

дорівнює...?

Ответы на вопрос

Отвечает Гуркин Витя.
Х длина плота
(840+х)/55=х/22
2(840+х)=5х
1680+2х=5х
1680=3х
х=560 м