Скільки існує пар двоцифрових чисел у яких перше число більше за друге і різниця між ними дорівнює

50?

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитрюк Григорий.

найменше двоцифрове число 10, відповідне йому двоцифрове число більше за нього на 50, це число 10+50=60

 

найбільше двоцифрове число 99, відповідне йому двоцифрове число менше за нього на 50, це число 99-50=49

 

пари чисел (10; 60), (11,61), (12, 62), ..., (48, 98), (49, 99)

всього таких пар 49-10+1=40