"З одного міста в протилежних напрямках одночастно виїхали велосипедист і мотоцикліст. До певного

моменту велосипедист подолав 42км, а мотоцикліст за цей самий час-на 89 більше. Знайди відстань між ними в цей момент."

Ответы на вопрос

Отвечает Makanova Aruzhan.
42+89=131 (км) - прехал мотоциклист
131+42=173 (км)