Гетьма помер 20 квітня 1622 р. Скільки минуло часу з дня його смерті до согодні, якщо сьогодні 7

травня 2012р. Напишите подробно плиз

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Валентина.

7 травня пізніше 20 квітня, в квітні 30 днів.

30-20 = 10  - днів в квітні.

10+7 = 17 - всього днів.

Роки:

2012-1622 = 390 - років.

Якщо розписати в діях:

1) 30-20 = 10 (дн.)-  в квітні.

2) 10+7 = 17 (дн.)- прошло.

3) 2012-1622 = 390 (р.)- прошло.

Відровідь: 390 років та 17 днів прошло з дня його смерті до сьогодні (7 травня).