48 тенісних мячиків розклали у малі сітки по 6 мячиків у кожну,а 15 волейбольних-у великі сітки по

3 у кожну.Скільки всього сіток вийшло? Як записати умову?

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Максим.
48-6=42(м)
15-3=12(м)
12+42=54