В одній зграї a гусей A в другій- на B гусей менше.Скільки всього гусей в обох зграях?Склади вираз

та знайди його значення якщо A=36 B=18

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.
В первом - а гусей
во втором - ?, на b гусей <
всего - ? гусей
а+(а-b), при а=36, b=18
36+(36-18)=54 (г) - всего
Ответ: в обох зграях 54 гуся