У таборі відпочинку <<Берізка>>за 5 днів для пригощання 70 дітей використали 80кг 500г

фруктів. Скільки фруктів потрібно замовити на наступних 11 днів, якщо восьмеро дітей поїдуть із табору?

Ответы на вопрос

Отвечает Бирлик Айбике.
1 кг = 1000 г
80 кг 500 г = 80 500 г

1) 80 500 : 5 = 16 100  (г) - в день на 70 детей
2) 16 100 : 70 = 230 (г) - в день на одного ребёнка
3) 70 - 8 = 62 (ребенка) - останется в лагере
4) 230 * 62 = 14 260 (г) - в день на 62 ребёнка
5) 14 260 * 11 = 156 860 (г) = 156 кг 860 г - нужно заказать.

Ответ: нужно заказать 156 кг 860 г фруктов.