решить задачу сума невідомого числа і 0,9 помножили на різницю між 1 і 0,4 і в добутку одержали

2,412. знайдіть невідоме число?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Наталья.

х - невідоме число

 

(х+0,9)*(1-0,4)=2,412

(х+0,9)*0,6=2,412

х+0,9=2,412:0,6

х+0,9=4,02

х=4,02-0,9

х=3,12