Вирушивши на прогулянку черепаха Тортила за першу годину проповзла 23/50 км,що на 5/50 км бiльше

нiж за другу годину. Скiльки км проповзла Тортила за 2 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Джула Вова.
1) 23.50- 5.50=18.00 (км)- за 2 годину 2) 23.50+ 18.00 = 41.50(км) за дві години Відповідь: 41.50