Розклади на розрядні додатки числа : 64 545 . 3451 . 60 070. 60 007. 60 700


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.
64545= 60000+4000+500+40+5
3451+3000+400+50+1
60070=60000+70
60007=60000+7
60700=60000+700
Отвечает Тришина Екатерина.
64 545 = 60000 + 4000+500 40+5
3451= 3000+400+50+1
60070 = 60000+70
60007 = 60000 +7
60700 = 60000 +700