Допоможіть вирішити задачу у першій коробки 18кубіков в іншої-удвое менше а в третій-у 3 рази

більше ниж у інший скільки кубиків у тетьей коробки. другий варіант скількі кубиків у трьох коробках разом, .. + ..:. +: 2 і помножити на 2 =

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимова Динара.
18÷2=9(куб)-куб во второй кор.
9×3=27(куб)-в третьей кор
18+9+27=54 (куб) разомв трех коробках