знайди сторону прямокутника, якщо одна з нихбільша за другу на 1,5 см, а пириметер прямокутника

дорівнює 19 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Кочешков Тимофей.

Відстань від точки перетину діагоналей прямокутника до його сторони дорівнює половині іншої сторони.

Виходячи з цього, одна сторона прямокутника на 6 см більша, ніж інша сторона. Оскільки сума суміжних сторін прямокутника дорівнює 28/2 = 14 см, то вони становлять 10 см та 4 см.

Отвечает Репин Вова.

х одна сторона

х+1,5 другая сторона

Периметр=(А+В)х2

(х+х+1,5)х2=19

4х+3=19

4х=19-3

4х=16

х=16:4

х=4

4+1,5=5,5

(4+5,5)х2=19