Помогите решить! !! Только со всеми объяснениями.. -8/9 × 0,125 / это дробная черта


Ответы на вопрос

Отвечает Силкин Вова.
Спочатку запишемо десятковий дріб звичайним   0,125 = 125/1000
тоді  буде  -8/9 х 125/1000 щоб помножити дріб на дріб перемножуємо чисельники і знаменники  вийде  - 8х125/9х1000= - 100000/9000=(скорочуємо три 0 в чисельнику і знаменнику , отримаємо дріб) =100/9= 11 цілих  і  1/9
Отвечает Аджи Русалина.
Вот если не понял в личку пиши!