Привіт допоможіть будь ласка.В пекарні із 15ц борошна випекли батони,рогалики та калачі.На батони і

рогалики витратили 8ц,а на рогалики і калачі 10ц борошна.Скільки центнерів борошна витратили окремо на кожен вид випічки?Дякую

Ответы на вопрос

Отвечает Крюкова Алина.
15 - 8= 7 центнерів витратили на калачі.
15-10= 5 центнерів витратили на батони
15-7-5=3 центнера витратили на рогалики