Ведмедиця з ведмежатами знайшли на кущі ожини 32 ягоди. Після того як одне ведмежа з'їло 9 ягід, а

друге-ще кілька, на кущі залишилось 8 ягід. Скільки ягід з'їло друге ведмежа?

Ответы на вопрос

Отвечает Шевцов Егор.
32-9=23-8=15 яг.
Відповідь: Ведмежа з'їло 15 ягід.