До шкільної їдальні завезли 2 ящики лимонів по 4кг у кожному і 6 ящикив апельсинів по 8кг у

кожному. у скільки разів більше завезли апельсинів, ніж лимонів?

Ответы на вопрос

Отвечает Штернова Вера.
1) 2*4=8 (кг) лимонов
2) 6*8=48 (кг) апельсинов 
3) 48 : 8= 6 (раз) больше