Розміри спортивного комплексу,що має форму прямокутника,125 м і 350 м.14950 метра квадратних займає

каток,а дві треті площі-спортивні майданчики.Знайди площу спортивних майданчіків?

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

 тоесть найдем площадь она будет равна 

 

125*350  =43 750

14950 каток тогда

43 750-14950 =28 800

28 800*2/3   =19 200 !

Отвечает Аргер Дашка.

125*350=43750кв.м- площадь комплекса

43750-14950=28800кв.м- площадь без катка

28 800*  2/3= 19200кв.м- спортивные майданчики

при условии, что ,а дві треті площі оставшейся площади спортивні майданчик. а по другому никак