Розвязок задачі у саду було три ряди яблунь.в одному ряді 26яблунь,у другому на 5яблунь більше, а в

третьому на 7 яблунь менше ніж у дркгому. скільки яблунь у третьому ряді ?

Ответы на вопрос

Отвечает Исаев Иван.
1)26+5=31(ябл.)    2)31-7=24(ябл.)