решите пожалуйстапереріз конуса,паралельний основі, поділяє висоту у відношенні 2:1, рахуючи від

вершини. Чому дорівнює відношення площ перерізу та основ

Ответы на вопрос

Отвечает Космынин Костя.

Великий конус і менший конус - подібні.

Висота великого конуса Н становить:

Н=2+1=3 - частини

висота меншого конуса h за умовою становить 2 частини

Коефіцієнт подібності конусів

k=2:3

Відношення площ подібних фігур дорівнює квадрату коефіцієнта подібності ( k² ).

S2 : S1 = (2/3)² = 4/9 - відношення площі перерізу до площі основи конуса.