Зі складу вивезли вугілля на 15 автомобілях, по 3 т на кожному. На складі залишилося 60 т вугілля.

Про що дізнаємося, якщо знайдемо значення поданих виразів?3*15. 60:3. 3*15+60. 60-3*15. 15+60:3

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Иван.
1)дізнаємося скільки тон вугілля вивезли(3*15=45т)
2)скільки машин потрібно, щоб вивезти залишок вугілля(60:3=20м)
3)скільки вугілля було спочатку(3*15+60 = 105т)
4) ?????
5)скільки знадобилося машин для вивозу вугілля(15+60:3=35м)