Порівняйте дроби: 1/3 і 2/5


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Виктория.
Перетворимо ці дроби у такі щоб був однаковий знаменник перший дріб домножимо на 5 а другий на 3
1/3=5/15
2/5=6/15
6/15 більше ніж 5/15,отже 2/5 більшше ніж 1/3
1/3∠2/5