Пошуки, пов'язані із запитом У Вінні-Пуха було 10 горщиків меду. На сніданок він з'їв з горщики

меду, а на обід 4. На скільки менше горщиків меду менше стало у Вінні -Пуха?

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Настя.
1) 10-3=7 (г)- пiсля снiданку
2) 7-4=3 (г)-пicля обiду
3) 10-3=7 (г)
Вiдповiдь:на 7 горщикiв.