довжина прямокутної ділянки 5,4 ари. Ширина становить 0,8 довжини . Знайти площу


Ответы на вопрос

Отвечает Именинник Лера.

Відповідь  23.32  арів  квадратна  площа  ділянки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відповідь  може  бути  неправильною.

Отвечает Байрамов Марсель.

1) 5.4 ар  х 0.8 = 4.32 - ширина

 

Можна трошки інакше -  0.8 = 8/10 = 4/5.  Тоді 1) 5.4 х4 : 5 = 4.32 -  ширина

 

2)  Тепер шукаємо площу:  5.4 ар х 4.32 ар =   23.328 ар кв - площа ділянки