"Знайди значення одного виразу стовпчиком.Використай результат для обчислення решти виразів

способом округлення. 394+487=;594+187=;398+487=;294+491=;;494+387=;487+388=

Ответы на вопрос

Отвечает Воронежский Данила.

   394

+  487  

   881

.............................................

594 + 187 = 781

594  >  394 на 200

187   <  487  на 300

881 - 300 + 200 = 781

....................................................................

398 + 487 = 885

398   >   394  на 4

487 = 487

881 + 4 = 885

....................................................................

294 + 491 = 785

294   <  394  на 100

491    >  487  на  4

881 - 100 + 4 = 785

.............................................................

494 + 387 = 881

494  >  394  на 100

387  <  487 на 100

881 - 100 + 100 = 881

.............................................................

487 + 388 = 875

388   <   394  на 6

487 = 487

881   - 6 = 875

.....................................................................................................