Батько купив 15 кг картоплі в 5 однакових сітках і 4 кг моркви. Син допоміг йому нести одну сітку

картоплі та моркву. Скільки кілограм овочів ніс син? Пожалуйста с условием задачи и ее решение зарание большое спосибо

Ответы на вопрос

Отвечает Шестак Даночка.
15/5=3(кг) в одній сітці3*2=6(кг) ніс син