З першої ділянки зібрали 28 мішків картоплі, а з другої - 23 мішки картоплі, причому з другої

ділянки зібрали на "а" кг менше. Скільки картоплі в одному мішку?

Ответы на вопрос

Отвечает Аркадьева Алиса.
1 участок-28                                                                                                         2 участок-а+23                                                                                                 составляем уравнение:                                                                                     1)а+23=28                                                                                                         а=28-23                                                                                                             а=5 - разница                                                                                                   2)а:5=а/5                                                                                                           Ответ:в одном мешке а/5 кг картофеля.