Одне число більше від іншого на 2/15 ,а их сума дорівнюе 7/15.Знайдіть ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Сквородин Михаил.
1) (7/15 - 2/15) : 2 = 5/15 : 2 = 1/3 : 2 = 1/3 * 1/2 = 1/6 - меньшее число;
2) 1/6 + 2/15 = 5/30 + 4/30 = 9/30 = 3/10 - большее число.
Вiдповiдь: цi числа 1/6 та 3/10.

Проверка:
3/10 - 1/6 = 9/30 - 5/30 = 4/30 = 2/15 - на столько одно число > другого
1/6 + 3/10 = 5/30 + 9/30 = 14/30 = 7/15 - сумма этих чисел