Одного чоловіка запитали, скільки в нього грошей. Він відповів:"Мій брат втричі багатший за мене,

батько втричі багатший за брата, дід утричі багатший за батька, а у всіх нас рівно 1000 гривень. От і дізнайтеся, скільки у мене грошей".

Ответы на вопрос

Отвечает Мазница Дарья.
Нехай у чоловіка було х грн., тоді у брата 3*х, у батька 3*3*х=9х, а у діді 3*9х=27*х
Скалдемо рівняння:
х+3х+9х+27х=1000
40х=1000
х=1000:4
х=250(грн.)
Відповідь: 250 гривень у чоловіка.