У прямокутному паралепіпеді сторони основи 6 і 8 утв. кут 30 градусів бічне ребро = 5 метрів

знайдіть повну поверхню площи паралепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Рина.
Sпол.=2Sосн.+Sбок.=2*6*8*sin30°+2*(6+8)*5=48+140=188(м²)